Daniel Fermskog, Horda Stans 

Key Account Manager

Daniel Fermskog

Tel +46(0) 370 65 47 11
E-post daniel.fermskog@hordastans.se

Lars Wester, KAM, Horda Stans 

Key Account Manager / Msc Acoustics

Lars Wester

Tel +46(0) 370 65 47 20
E-post lars.wester@hordastans.se

Martin Forsberg, Horda Stans 

Key Account Manager

Martin Forsberg

Tel +46(0) 370 65 47 15
E-post martin.forsberg@hordastans.se

Anders Edin, Horda Stans 

Key Account Manager - Germany-Switzerland

Klaus Meier

Tel +49 1711 25 86 84
E-post hv-meier@t-online.de

Anders Edin, Horda Stans 

Sälj & Marknadschef

Anders Edin

Tel +46(0) 370 65 47 14
E-post anders.edin@hordastans.se

VD, Henrik Karlsson, Horda Stans 
Ulla Johansson Horda Stans 

Reception/Kundsupport/Order

Ulla Johansson

Tel +46 (0) 370 65 47 45
E-post ulla.johansson@hordastans.se

 

Reception/Kundsupport/Order

Carina Sandolf

Tel +46 (0) 370 65 47 30
E-post carina.sandolf@hordastans.se

Lena Spjut, Horda Stans 

Kvalitets & personalchef

Lena Spjuth

Tel +46(0) 370 65 47 05
E-post lena.spjuth@hordastans.se

Bodil Lönn, Horda Stans 

Kvalitettekniker

Bodil Lönn

Tel +46(0) 370 65 47 46
E-post bodil.lonn@hordastans.se

Elin Åhsberg, Horda Stans AB 

Kvalite & Projektassistent

Elin Åhsberg

Tel +46(0) 370 65 47 17
E-post elin.ahsberg@hordastans.se

Frederik Andersson, Horda Stans 

Beredning/Projektledning

Frederik Andersson

Tel +46(0) 370 65 47 03
E-post frederik.andersson@hordastans.se

Madelene Scott, Horda Stans 

Beredning/Projektledning

Madelene Scott

Tel +46(0) 370 65 47 02
E-post madelene.scott@hordastans.se

Hampus Andersson, Horda Stans AB 

Beredning/Projektledning

Hampus Andersson

Tel +46(0) 370 65 47 08
E-post hampus.andersson@hordastans.se

Barbro Grahn, Horda Stans 

Ekonomichef

Barbro Grahn

Tel +46(0) 370 65 47 07
E-post barbro.grahn@hordastans.se

Karl Holmström 

Inköpschef

Karl Holmström

Tel +46(0) 370 30 53 41
E-post karl.holmstrom@hordastans.se

Jenny Lundberg 

Inköp

Jenny Lundberg

Tel +46(0) 370 65 47 26
E-post jenny.lundberg@hordastans.se

Jakob Gulldén, Horda Stans 

Produktionschef

Jakob Gulldén

Tel +46(0) 370 65 47 27
E-post jakob.gullden@hordastans.se

Gabriel Petersson, Horda Stans AB 

Teknisk projektledare

Gabriel  Petersson

Tel +46(0) 370 65 47 21
E-post gabriel.petersson@hordastans.se

Franz Jarl, Horda Stans 

Teknisk projektledare

Franz Jarl

Tel +46(0) 370 65 47 13
E-post franz.jarl@hordastans.se

Jonny Petersson, Horda Stans 

Produktionsteknik

Jonny Petersson

Tel +46(0) 370 65 47 04
E-post jonny.petersson@hordastans.se

Camilla Hellberg, Horda Stans AB 

Produktionsledare

Camilla Hellberg

Tel +46(0) 370 65 47 31
E-post camilla.hellberg@hordastans.se

Anders Lund, Horda Stans 

Produktionsledare

Anders Lund

Tel +46(0) 370 65 47 28
E-post anders.lund@hordastans.se

Underhållschef  

Underhållschef

Fredrik Granberg

Tel +46(0) 370 65 47 36
E-post fredrik.granberg@hordastans.se

Lager, utleverans, Horda Stans 

Lager & utleverans

Sissi Frick

Tel +46(0) 370 65 47 22
E-post sissi@hordastans.se

Lager och utleverans, Horda Stans 

Lager & utleverans

Maj-Lis Petersson

Tel + 46(0) 370 65 47 23
E-post maj-lis.petersson@hordastans.se