Linda Gustafsson

Key Account Manager

Linda Gustafsson

Tel 0370-65 47 12

E-post linda.gustafsson@hordastans.se

Daniel Fermskog, Horda Stans

Key Account Manager

Daniel Fermskog

Tel +46(0) 370 65 47 11

E-post daniel.fermskog@hordastans.se

Lars Wester, KAM, Horda Stans

Key Account Manager / Msc Acoustics

Lars Wester

Tel +46(0) 370 65 47 20

E-post lars.wester@hordastans.se

Anders Edin, Horda Stans

Key Account Manager - Germany-Switzerland

Klaus Meier

Tel +49 1711 25 86 84

E-post hv-meier@t-online.de

Anders Edin, Horda Stans

Key Account Manager - Sälj & Marknadschef

Anders Edin

Tel +46(0) 370 65 47 14

E-post anders.edin@hordastans.se

VD, Henrik Karlsson, Horda Stans
Caroline Wilhelmsson Horda Stans

Reception/Kundsupport/Order

Caroline  Wilhelmsson

Tel +46 (0) 370 65 47 45

E-post caroline.wilhelmsson@hordastans.se

Reception/Kundsupport/Order

Carina Sandolf

Tel +46 (0) 370 65 47 30

E-post carina.sandolf@hordastans.se

Lena Spjut, Horda Stans

Kvalitets & personalchef

Lena Spjuth

Tel +46(0) 370 65 47 05

E-post lena.spjuth@hordastans.se

Bodil Lönn, Horda Stans

Kvalitettekniker

Bodil Lönn

Tel +46(0) 370 65 47 46

E-post bodil.lonn@hordastans.se

Elin Åhsberg, Horda Stans AB

Kvalite & Projektassistent

Elin Åhsberg

Tel +46(0) 370 65 47 17

E-post elin.ahsberg@hordastans.se

Frederik Andersson, Horda Stans

Beredning/Projektledning

Frederik Andersson

Tel +46(0) 370 65 47 03

E-post frederik.andersson@hordastans.se

Madelene Scott, Horda Stans

Beredning/Projektledning

Madelene Scott

Tel +46(0) 370 65 47 02

E-post madelene.scott@hordastans.se

Henning Holm, Horda Stans

Beredning/Projektledning

Henning Holm

Tel +46(0) 370 65 47 35

E-post henning.holm@hordastans.se

Barbro Grahn, Horda Stans

Ekonomichef

Barbro Grahn

Tel +46(0) 370 65 47 07

E-post barbro.grahn@hordastans.se

Karl Holmström

Inköpschef

Karl Holmström

Tel +46(0) 370 30 53 41

E-post karl.holmstrom@hordastans.se

Benjamin Ofei

Inköp

Benjamin Ofei

Tel +46(0) 370 30 53 44

E-post benjamin.ofei@hordastans.se

Jenny Lundberg

Lager - Logistikchef - Inköp

Jenny Lundberg

Tel +46(0) 370 65 47 26

E-post jenny.lundberg@hordastans.se

Lager, utleverans, Horda Stans

Operativt Inköp

Sissi Frick

Tel +46(0) 370 65 47 22

E-post sissi@hordastans.se

Jakob Gulldén, Horda Stans

Produktionschef

Jakob Gulldén

Tel +46(0) 370 65 47 27

E-post jakob.gullden@hordastans.se

Gabriel Petersson, Horda Stans AB

Teknisk projektledare

Gabriel  Petersson

Tel +46(0) 370 65 47 21

E-post gabriel.petersson@hordastans.se

Anders Lund, Horda Stans

Teknisk projektledare

Anders Lund

Tel +46(0) 370 65 47 28

E-post anders.lund@hordastans.se

Haris Coric,Horda Stans

Teknisk projektledare

Haris  Coric

Tel +46(0) 370 65 47 13

E-post haris.coric@hordastans.se

Jonny Petersson, Horda Stans

Produktionsteknik

Jonny Petersson

Tel +46(0) 370 65 47 04

E-post jonny.petersson@hordastans.se

Camilla Hellberg, Horda Stans AB

Produktionsledare

Camilla Hellberg

Tel +46(0) 370 65 47 31

E-post camilla.hellberg@hordastans.se

Underhållschef

Underhållschef

Fredrik Granberg

Tel +46(0) 370 65 47 36

E-post fredrik.granberg@hordastans.se

Lager och utleverans, Horda Stans

Lager & utleverans

Maj-Lis Petersson

Tel + 46(0) 370 65 47 23

E-post maj-lis.petersson@hordastans.se